Chale Da Magia Villa
| Wifi Wi-Fi | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Legfeljebb 4 vendég befogadására alkalmas, az 1 hálószobás Chale Da Magia Villa Campos do Jordão privát parkolót kínál.
A Campos do Jordão kongresszusi központ 25 perc sétára, a Xilográfiai Emlékház és Múzeum pedig körülbelül 2 km-re található. Az 1 fürdőszobás villa szomszédságában található az olyan kegyhelyektől, mint az Igreja de São Benedito.
A Chale Da Magia Villa külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. Fürdőlepedők biztosított a további kényelem érdekében.
A Campos do Jordão városi ingatlan magába foglal étkezőt kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel. Az ingatlantól 2 km-re van a Restaurante do Sino, amely dél-amerikai ételeket kínál. A legközelebbi vasútállomás az Emilio Ribas, amely körülbelül 20 percnyi sétára van a Campos do Jordão városi villától.
- Helyi látnivalók
- UniVap Campus Platanus4,5 km
- Baden Baden Beer House1,6 km
- Horto Florestal Park3,2 km
- Mirante do Lajeado4,6 km
- Aspen Mall1,7 km
- Capivari1,6 km
- Cable Car1,9 km
- Vale dos Dinossauros Olimpia4,5 km
- Belvedere2,3 km
- Repülőterek
- Sao Jose dos Campos Regional90 km
- Vasútállomások
- Emilio Ribas Train Station1,8 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Napozóterasz
- Kert
Szoba felszereltsége
- Fűtés
- Ülősarok
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Chale Da Magia Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Chale Da Magia Villa Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Chale Da Magia Villa?
A Chale Da Magia Villa kapacitása 3 főig terjed. - ❓
A Chale Da Magia Villa konyhával berendezett?
A Chale Da Magia Villa felszereltségéhez tartozik egy teakonyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
Campos do Jordão nevezetességei közé tartozik a Mosteiro de São João és a Xilográfiai Emlékház és Múzeum, amelyek 4 km-re, illetve 2 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Campos do Jordão kongresszusi központ (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.